Yılın en ünlü kırmızı halı manzaraları No. 2...

Mart 10, 2010

Şimdi de gelelim en çok beğendiğim kıyafetler listesine...

Oscar gecesinin güzelleri top 5:


5. Geceye aday olarak değil ödül sunmak üzere katılan Tina Fey, sade bir seçim yapmış ve Michael Kors imzalı tek omuz siyah elbisesiyle çok zarif görünüyor. 


4. Helen Mirren, griye çalan mavi Badgley Mischka elbisesiyle geceye katılan genç bayanlara zarafet ve güzellik dersi veriyor adeta... Harika!


3. Yaşlanmamanın sırrı Ashton Kutcher'da olsa gerek, Demi Moore yıllar geçse de güzelliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. Oscar töreninde Atelier Versace imzalı uçuk şeftali renkli elbisesiyle gerçekten muhteşem görünüyor. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi ruffled and tiered (fırfırlı ve de katmanlı) elbise örneği bu! 


2. Genel olarak parıltı değil renk ve canlılık tercih ederim, ama Sandra Bullock ve gümüş işlemeli, işçilik harikası Marchesa elbisesine haksızlık edemem... Detaylarıyla göz dolduran bu elbiseyi çok iyi taşıyan Sandra Bullock, saçlarını çok sade bir şekilde omuzlarının üzerinden salarak çok akıllıca bir tercih yapmış! 


1.  Doğrusu ben de şaşırdım ama evet, en iyiler listemin birinci sırasını Cameron Diaz'a veriyorum. Önceki ödül törenlerinde genelde canlı ve iddialı renklerde elbiselerle gördüğümüz Cameron Diaz, bu defa tercihini Oscar de la Renta ve altın renginden kullanmış. Çok da iyi yapmış; altın rengi teniyle, saçlarıyla, gözleriyle çok uyumlu!  Go Cameron! 


Veee sırada herkesi şaşırtarak gecenin en iyi çıkışını yapan isim var: 
İtiraf edin, bunu hiçbiriniz beklemiyordunuz :)

  
Her zaman aptal yüz ifadeleri ve üzerinde tuhaf duran kıyafetlerle görmeye alışkın olduğumuz wannabe vampirella Kristen Stewart, Oscar gecesine Monique Lhuillier imzalı elbisesiyle katılarak, isteyince bir şeye benzeyebildiğini herkese gösterdi!  

Not: Her iki postta da resimler www.look.co.uk ve Flickr'dan alınmıştır. 

Digg Stumble Delicious Twitter Facebook Reddit RSS

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails

Seyirciler