Alice Harikalar Diyarında... biz de bekliyoruz merakla!

Şubat 28, 2010

Londra'da Tim Burton'ın merakla beklediğimiz yeni filmi Alice in Wonderland'in prömiyeri yapıldı. İşte oradan gözüme takılan kareler:


Siyah Dolce&Gabbana elbisesi içinde Avril Lavigne çok hoş görünüyor. Üstelik hiç sevmediğim ama nedense epey yaygın olan sarı-siyah saçlarına rağmen! Gözümüzü resmin en aşağısına kaydırdığımızda, siyah eteğin arasından ce-eee yapan ufaklığın Avril'in ayak parmağı olduğunu görüyoruz. Bu durumda hemen şu soru aklımıza geliyor, o ayak parmağı o hizada görünüyorsa, Avril nasıl abartı bir topuklu ayakkabı giyiyor???


Tim Burton ve Helena Bonham Carter'ın bu resmine beyhude yorum yapmıyorum; bekleme yapmayıp "ay ne ilginç," deyip geçiniz.


Tom Ford takımıyla Johnny Depp'e selam verip karizmatik gözlüğünü pek beğenerek bir sonraki resme geçiyoruz.


Şu stripe modasını kim ortaya attıysa zebralar kovalasın kendisini! Eleanor Gecks ve siyah-somon çizgili elbisesi insanın gözünü bozar alimallah; geçelim...


Kapanışı da Anne Hathaway ve Vivienne Westwood imzalı payet işleme elbisesiyle yapalım. Üst kısmı çok iyi hisler uyandırmıyor ama elbisenin alt kısmını göremediğimiz için, haksızlık etmeyelim; yorumlarımızı kendisinin çarpık ağzına ve yeterince dikkat çekici büyüklükte değillermiş gibi vurgulamak için takma kirpik kullandığı gözlerine bırakalım. Bu kız ne oldu da bir anda her yerde karşımıza çıkmaya başladı allasen? Kesin biri(leri) var bunun arkasında! -Türk yorumu-

Digg Stumble Delicious Twitter Facebook Reddit RSS

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails

Seyirciler