Güvende hissedeceğiniz bir yer...

Ocak 06, 2010İnsanoğlu en çok boğazına düşkündür. Ekonomik kriz dönemlerinde bile, mağazalar sinek avlarken restoranlar yine de iş yapar.. Ağzının tadını bilenler içinse güzel bir yemek yemek büyük bir keyiftir!

2005 yılında Aresta Gıda’nın ortakları Ali Tezölmez ve Ahmet Uysal tarafından Türkiye’ye getirilen Moğol barbeküsü konsepti, Go Mongo ile birlikte çok sevildi.
Go Mongo kendinizi güvende hissedeceğiniz bir yer, çünkü kararı siz verebiliyorsunuz. Çok çeşitli büfeden istediklerinizi, istediğiniz oranda seçiyor, üzerine istediğiniz sosları ve baharatları yine istediğiniz oranda siz koyuyorsunuz. Pişirilmesi için kâsenizi mutfağa verip yemeğinizin gelmesini beklerken içiniz rahat; yemeğin içinde beğenmeyeceğiniz bir şey olması gibi bir endişeniz yok, "karnım çok aç, umarım ufacık bir porsiyon gelmez," diye kaygılanmanıza ise hiç gerek yok. Ya da içinizden, "bu kadar para verdiğime değecek bir şey olsa bari..." diye geçirmenize... Tabii size verilen kâseyi ne kadar doldurabildiğiniz tamamen sizin becerinize kalmış :) Dilerseniz sınırsız ziyaret seçeneği ile tabağınızı silip süpürdükçe gidip yenisini doldurabilirsiniz.

Gittiğimde güzel bir şeyler yiyeceğim için mutlu olduğum bir yer Go Mongo. Şimdiye dek Suadiye ve İstinye Park şubelerine gittim. Her ikisinin de servis kalitesi çok iyiydi ve çalışanları çok nazik ve güleryüzlüydü. Hem gündüzleri hem akşamları keyifli bir yemek için gidilebilecek en iyi adreslerden bir tanesi...

Digg Stumble Delicious Twitter Facebook Reddit RSS

0 yorum:

Related Posts with Thumbnails

Seyirciler